|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Capacity: | 500ml |
| Disposable: | Non-Disposable |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| proudct name | Silicone Foldable Travel Water Bottle |
| material | Silicone |
| size | 20.5*7cm |
| weight | 146g |
| packing | cardboard,customizable |











1. Why Choose Our Factory?