|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | PP+Pet |
| Spec: | 24.5*24.5*25.5/24.5*24.5*29.5cm |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Multifunctional Rotating Rice Bucket Grain Storage Bucket Divided Into Gram-rice Bucket
| proudct name | Multifunctional Rice Bucket |
| material | PP+PET |
| size | 24.5*24.5*25.5/24.5*24.5*29.5cm |
| weight | 719g/816g |
| packing | cardboard,customizable |









