|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Capacity: | 24oz |
| Material: | PP,PE |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| proudct name | Disposable Cup With Lid |
| material | pp,pe |
| size | 11.5*11.5*11cm |
| weight | 162g |
| packing | cardboard,customizable |











1. Why Choose Our Factory?