|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | PP |
| Spec: | 17*9.8*18cm/17*9.8*27.5cm |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
transparent Grain Rice Storage Container durable Large Capacity Food Can with cup
| proudct name | transparent Grain Rice Storage Container |
| material | plastic |
| size | 17*9.8*18cm/17*9.8*27.5cm |
| weight | 177/240g |
| packing | cardboard,customizable |










