|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Feature: | Vacuum, Double Wall, Health Care, Leak Proof |
| Capacity: | 40oz |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
24/32/40 OZ Insulated Water Bottles with Straw Double Wall Coffee Mug Travel Mug Car Tumbler Coffee Mug customizable colors
| proudct name | Insulated Water Bottles with Straw |
| material | stainless Steel ,plastic |
| size | 29X15X11 cm/customizable |
| weight | 408g/customizable |
| packing | cardboard,customizable |











1.Who are we?