|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Capacity: | 12oz |
| Material: | PP,PE |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
5pcs/set 12oz Take Away Plastic Box Food Container Cup
| proudct name | Take Away Food Container |
| material | pp,pe |
| size | 11.5*11.5*6cm |
| weight | 115g |
| packing | cardboard,customizable |










