|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Feature: | Vacuum |
| Capacity: | 40oz |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
40oz Cup Tumbler With Flavored Ring stainless Steel Tumbler flavor Ring Water Bottle Color size can be customized
| proudct name | 40oz Tumbler With Flavored Ring |
| material | stainless Steel |
| size | 29X15X11 cm |
| weight | 300g |
| packing | cardboard,customizable |










1. Why Choose Our Factory?